bungalov evleri ordu

BUNGALOVLARDA KONFOR ARTIYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Çambaşı Yaylası Doğa Tesislerinde hayata geçirilen bungalovlar, kayakseverler tarafından tercih edilen mekanlardan biri oluyor.

 

Geçtiğimiz kış sezonunda ulusal ve uluslararasında büyük ses getiren bungalovlar, yapılan çalışmalarla büyük bir değişimi yaşıyor. Vatandaşlara keyifli vakit geçirerek konaklama imkânı sunan bungalovlar, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından daha modern bir mekâna dönüştürülüyor.

 

SORUNSUZ BİR ISINMA SAĞLANACAK

2019-2020 kış sezonunda 7’den 70’e herkesin ilgi duyduğu bungalovların alt yapısı dört mevsim için uygun hale getirildi. Isıtma sistemlerinin de tamamen değiştirildiği bungalovlar, yerden ısıtma sistemiyle konfor seviyesini üst düzeye çıkardı. Doğa dostu bir yakıtla ısınmanın sağlanacağı mekânda sorunsuz bir ısınma sağlanmış olacak.

 

“ÇITAMIZI HER GEÇEN GÜN DAHA DA YÜKSELTİYORUZ”

Doğa Tesislerinin tepeden tırnağa büyük bir değişim yaşadığını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Birçok yenileme ve düzenlemenin yapıldığı tesisimizde yapılan çalışmalarla çıtamızı her geçen gün daha da yükseltiyoruz” dedi.

bungalov evleri ordu

Başkan Güler sözlerine şöyle devam etti:

 

“Çambaşı Yaylası’nda bulunan Doğa Tesislerimiz tepeden tırnağa büyük bir değişim yaşıyor. En küçük detayların dahi ele alındığı çalışmalarımızda vatandaşlarımız için konforu ön planda tutuyoruz. Özellikle kayakseverler tarafından tercih edilen tesisimizde yaptığımız çalışmalarla vatandaşlarımız daha kaliteli ortamda kayak yapacak ve daha uzun bir kayak sezonu geçirecekler. Öte yandan geçtiğimiz sezonda yurt içi ve yurt dışında büyük ses getiren bungalovlarımızı daha konforlu bir yapıya kavuşturuyoruz. Birçok yenileme ve düzenlemenin yapıldığı tesisimizde yapılan çalışmalarla çıtamızı her geçen gün daha da yükseltiyoruz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir