ulubey

ULUBEY’İN YOLLARI ASFALTLA BULUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ulubey ilçesinin 5 mahallesini asfaltla buluşturuyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarla, yollar standardı yüksek, konforlu bir yapıya kavuşuyor.

ulubey

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği sürüyor. 19 ilçenin tamamında yolları yeni bir görünüme kavuşturmak üzere hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan güzergahları asfaltla buluşturuyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, belirli bir plan ve program çerçevesinde devam eden çalışmalarla, ilçelerin yol sorunlarını bir bir çözüme kavuşturduklarını söyledi.

 

5 MAHALLE YOLUNDA ASFALT ÇALIŞMASI VAR

Ulubey ilçesine bağlı, iki ayrı güzergahta 5 mahalle yolunda asfalt çalışması yaptıklarını belirten Başkan Güler, “Uzunmahmut, Başçardak ve Ören mahallelerini kapsayan 6 kilometre uzunluğundaki grup yolunu ikinci kat emisyon asfalta kavuşturuyoruz. Devam eden çalışmalarda 4 kilometrelik mesafe geride kaldı. Yine Yukarı Kızılen, Şekeroluk Mahallelerini kapsayan güzergahı emisyon asfalta kavuştuyoruz. Toplam 6 kilometre uzunluğundaki yolun  2.5 kilometrelik kısmı tamamlandı” diye konuştu.

 

ORDU’DA ULAŞILAMAYAN NOKTA KALMAYACAK

Ordu’nun yol sorunu kalmayana dek çalışmaları süreceğini vurgulayan Başkan Güler, “19 ilçemizde, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz tarafından hummalı bir çalışma yürütülüyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında, ekiplerimiz dağları delip, uçurum olan bölgeleri kale gibi sanat yapılarıyla geçip, zemin iyileştirmelerde ise sağlam altyapılarla adeta tarih yazıyorlar. Büyükşehir Belediyesi olarak, ulaşılamayan nokta kalmayana dek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımıza konforlu bir ulaşım sunma konusunda son derece kararlıyız” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir