“ALTINORDU’NUN AÇIK AVM’Sİ”

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Sırrıpaşa Caddesi üzerinde 19 Eylül Ortaokulu ile Tahıl Pazarı arasındaki 5.500 malanda hayata geçireceği cephe ve zemin iyileştirme projesine hız verdi.

Kent estetiğini ön planda tutan Büyükşehir Belediyesi, tarihi cadde üzerinde yapacağı çalışma ile 79 adet binanın dış cephesini iyileştirirken, zemini de doğal taşla kaplayacak.

“SAYILI GÜZEL CADDELERDEN BİRİ OLACAK”

Çalışmaları yakından takip eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “ Burası harikulade bir yer olacak. O yüzden çalışmalarımızı titizlikle takip ediyoruz. Ordu’nun 19 ilçesinde şantiyeler kurulu, çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Alanda bulunan binalar ortaya çıkmaya başladı. Zemin çalışmaları da devam ediyor. Cadde boyunca, çürümüş boruların olduğu bir alt yapı tamamen yenilendi. Burası açık bir AVM gibi. Çalışmalar tamamlandığında yurt dışındaki gibi sayılı güzel caddelerden birisi olacak. Çalışmalarda emek harcayan tüm ekibe teşekkür ederim” dedi.

CEPHE İYİLEŞTİRMEDE SONA GELİNDİ

Cadde üzerinde saha betonu çalışmalarını tamamlayan ekipler, 79 adet binanın 75’inde cephe iyileştirme çalışmalarını tamamladı. 4 binada çalışmalarını sürdüren ekipler, 96 adet satış mağazasında özel olarak yapacağı cephe iyileştirme işi ile zeminde taş döşeme imalatına da başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir