ORDU BÜYÜKŞEHİRDEN ÜCRETSİZ MASKE

İL GENELİNDE VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ MASKE DAĞITILDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Corona Virüs salgını nedeniyle zorunlu hale getirilen maske konusunda halkın talebini ücretsiz olarak karşılamak ve maske kullanımını yaygınlaştırmak için çalışmalarına hız verdi.

Sıkı denetimlerin sürdürüldüğü Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde yürütülen dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam edilirken, bir taraftan da vatandaşlara ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştiriliyor.

ŞEHRİN FARKLI BÖLGELERİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITILDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Corona Virüs salgınına karşı vatandaşların evinde kalması, sosyal mesafeye uyulması ve maske kullanılması yönündeki uyarılarını kesintisiz olarak devam ettiriyor. Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri gün boyunca şehrin farklı bölgelerinde anonslar yaparak halka uyarılarda bulunuyor. Ekipler ayrıca pazar yerleri, otobüs durakları, toplu ulaşım araçları, esnafların yoğun olarak bulunduğu alanlar başta olmak üzere şehrin farklı bölgelerinde ücretsiz maske dağıttı.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLARAK ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMINA DEVAM EDECEĞİZ”

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatı ile başladığımız Corona Virüs salgını çalışmamız her alanda aralıksız devam ediyor. Ekiplerimiz bir taraftan şehrimizin her noktasında yıkama ve dezenfekte çalışması yürütürken, diğer taraftan da halkımıza ücretsiz maske konusunda destek veriyor. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterimiz Coşkun Alp ve Genel Sekreter Yardımcımız Bülent Şişman ile sahada halkımıza ücretsiz maske dağıtımı yaptık. İlimizin dört bir yanında gerçekleştirdiğimiz bu maske dağıtımına belirli aralıklarla devam edeceğiz. İnanıyorum ki bu süreç tez zamanda atlatılsın ve dünya bu virüs salgınından kurtulsun. Kıymetli hemşerilerimizden isteğimiz mümkün olduğunca evlerinde kalmaları ve dışarıya çıkmamalarıdır. Büyükşehir Belediyesi olarak biz daima onların yanında olacağız” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir