Cumhurbaşkanı Erdoğan, Durugöl Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Ordu 6. Olağan İl Kongresi’nde konuştu.

Orduluların ülke ve gelecek adına tekrar inisiyatif almaları gerektiğini belirten Erdoğan, “Sizlerden büyük ve güçlü Türkiye’nin kuruluşuna omuz vermenizi istiyorum. Ordu’dan bu sefer yüzde 62’nin de üzerinde, şöyle tarihe geçecek rekor düzeyde bir oy oranı bekliyorum.” diye konuştu.

Teşkilat üyelerine, kadın delegelere ve gençlik kollarına “2019’da sandıkları patlatmaya hazır mıyız?”, “2019 için kapı kapı dolaşarak AK Parti’yi yüreklere dokumaya var mıyız?”, “2019 için durmadan, dinlenmeden lise çağından üniversitelere tüm genç arkadaşlarınızı kucaklamaya, onlara 15 yıldır neler yaptığımızı anlatmak için koşturmaya hazır mıyız?”, “2019’da Ordu’da rekor kırıyor muyuz?” diye soran Erdoğan, coşkulu kalabalığın “Evet” yanıtı üzerine “Maşallah, Ordu’ya da bu yakışır.” dedi.

İl kongresi vesilesiyle şehri 2019 sürecine taşıyacak kadroları belirlediklerini ifade eden Erdoğan, kongrenin hayırlara vesile olmasını diledi.

Erdoğan, kuruluşundan bugüne kadar AK Parti Ordu teşkilatlarında görev alan herkese teşekkür ederek hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diledi. Erdoğan, bugün görevi devredenlere minnettarlığını ifade ederken yeni göreve başlayacaklara başarı dileklerini iletti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir