çambaşıçambaşı

BU SEZONDA DA TERCİH EDİLEN O OLACAK

Büyükşehir Belediyesi, Ordu ilinde bulunan Çambaşı Doğa Tesislerinin yenilen yüzünü kış sezonuna yetiştirmek için çalışmalarına devam ediyor.

 

Özellikle kış mevsiminde kayakseverlerin ve doğaseverlerin tercih ettiği Çambaşı Yaylası’nda bulunan Doğa Tesisleri daha modern şartlarda misafirlerine hizmet vermesi için adeta sil baştan yenileniyor. Kayak odasından lokantaya, ısınma sisteminden yürüyen bantlara, günü birlik konaklanacak tesislerden kayak pistine kadar pek çok değişikliğin yapıldığı tesis, bu sezonda tercih edilenler arasında yerini almaya hazırlanıyor.

 

“MEST EDECEK HAZIRLIKLAR YAPIYORUZ”

Tesiste yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Çambaşı Doğa Tesisleri İşletme Yönetmeni ve Türkiye Kayak Federasyonu Ordu İl Temsilcisi Fevzi Turan “Kayakseverleri mest edecek hazırlıklar yapıyoruz. Kayak pistlerimizi çimlendirme çalışmalarımız devam ediyor. Bunun yanında bungalov ve günü birlik tesislerimizde yenileme çalışması gerçekleştiriyoruz. Tesislerimizin tamamında doğal gaz ve alttan ısıtma sistemi bulunacak. Aynı zamanda izolasyonları daha sağlam olsun diye ahşap evlerimize PWC giydirme de yapılıyor. Böylelikle sıcak su ve ısıtma konusunda gelen misafirlerimiz bir sorun yaşamamış olacak. Kayak pistimiz, bahar aylarında yüzey sularıyla fazlasıyla probleme sebep oluyordu. Bunun için de alt yapı çalışmalarına alanda ağırlık verdik. Yüzey sularının toparlanıp derelerle bağlantılarını yapacak çalışmalar gerçekleşiyoruz. Tesisimiz içerisinde acemi eğitimi ve kızakçılar için yürüyen bant çalışmalarımız yapılıyor. Aynı zamanda kayakçılar ve kızakçılara ayrı alanlar yaparak güvenliklerini üst düzeye taşımış olduk. Kayak odamız dar bir alanda bulunmaktaydı. Burayı daha geniş, pistlere ve telesiyeje daha yakın bir alana taşıma çalışmalarımız devam ediyor. Yeme içme yerleri talepten dolayı ihtiyacı karşılayamayacak duruma gelmişti. Buralara ek olarak iki adet restoran daha hizmete açılacak ve kapasiteleri toplamda 2 bin kişiye ulaşmış olacak” dedi.

çambaşı
çambaşı

“HİZMET KALİTEMİZ ZİRVE NOKTADA OLACAK”

Türkiye’nin hiçbir yerinde alınmayacak hazzın Çambaşı Doğa Tesislerinde alınacağına dikkat çeken Turan, “Çambaşı Doğa Tesisleri kendini yeniliyor. Kayakseverler Çambaşı’nda Türkiye’nin hiçbir yerinde alamayacakları hazzı bizim tesisimizde alacak. Hizmet kalitemiz zirve noktada olacak. Hoşgörümüzle de çok farklı bir tesise geldiklerini hissedecekler. Her şeyden önce kendi evlerindeymiş gibi bir mekânda eğlencenin zevkini yaşayacaklar” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir