Ordu Çeviri Ofisi


Her şeyin çok hızlı geliştiği, bilginin sürekli olarak değiştiği ve dünya üzerinde inanılmaz bir etkileşim içine girildiği bir devirde yaşayan bizler, farklı diller nedeniyle bazı durumlarda ciddi lisan engelleri ile karşılaşıyoruz. Dilin bilinmediği zamanlarda ortaya çıkan bu sıkıntılar, genelde uzman tercümanlar sayesinde kolaylıkla çözülebilmektedir.

Protranslate’ in Standartları

Türkiye’de çeviri ve tercümanlık hizmetlerini dünya standartları hatta daha da üstünde yapmak vizyonu ile kurulan Protranslate bu doğrultuda hızla ilerlemektedir. Personel seçiminden başlamak üzere aşırı hassas davranmasıyla ünlenen firma, bunu taleplere binaen yaptığı çevirilerin kalitesi ile de ispatlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Protranslate, metinlerin çeviri anlamı olarak ve aktarıldığı dildeki gramer yapısı açısından çok detaylı bir çalışma yürüterek sıfır hatalı metinler oluşturmayı hedeflemektedir.

Bunun sağlanması ve hem çeviri kalitesinin hem de Türkçe olarak hazırlanmış çeviri metinlerin kalitesi firmamızın özen gösterdiği bir konudur. Çevirmenlerimiz seçilirken, yabancı dile tam hâkim olması istenirken bununla beraber, Türkçe anlatım kurallarına, imla ve noktalama işaretlerinde de çok iyi olması istenmektedir. Bununla beraber, çevirmenlerimiz tarafından yapılan tüm işler, mutlaka yetkin editörlerimiz tarafından hem anlam hem de Türkçe dil kuralları açısından detaylı bir şekilde incelenmekte ve bu kontrolün ardından müşteri için hazır hale getirilmektedir.

Protranslate Neler Yapmaktadır?

Protranslate çok geniş ve konusunda uzman personel ile her dilde ve her türlü konuda tercüme, redaksiyon, editörlük ile metnin içerik ve anlamının korunması yanında değişik cümleler sayesinde yeniden ifade edilmesini içeren paraphrasing işlemlerini de yapmaktadır. Toplam 150’den fazla tercümana sahip olan Protranslate ile akademik, bilimsel, medikal, mevzuat, her daldaki mühendislik, teknoloji ve internet programları ile web sitelerinin tercümeleri istenen gün ve saatte teslim edilmektedir. Zamanın ve verilen sözlerin çok önemli olmasından hareketle, Protranslate vaat ettiği hizmetleri en kaliteli şekilde, tam zamanında teslim etmesi ile müşterilerinin büyük övgüsünü kazanmıştır.

Uygun fiyatlarla, tam doğru ve tam zamanında çevirilere ulaşmak, Protranslate ’ın uzman ekibi ile mümkündür. Bunun için de web sitemiz üzerinden https://www.protranslate.net/tr/ordu-ceviri-ofisi/ yazarak online sipariş vermeniz yeterlidir. Vereceğiniz siparişler söz verildiği tarihte, hatasız ve yüzünüzü ağartacak şekilde size teslim edilecektir.


299 Okundu

You may also like...

Bir cevap yazın